Bramy Drzwi Rolety Adam Piekarski


KONTAKT

adres ul. Gryfa Pomorskiego, nr 4
84--300 Lębork
pomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

Firma Bramy Drzwi Rolety Adam Piekarski to prężnie rozwijająca się firma działająca już od wielu lat gwarantujemy sprzedaż, dostawę jak i najwyższej jakości profesjonalny montaż bram ponadto nasza firma zajmuje się

NAPRAWĄ BRAM GARAŻOWYCH KAŻDEGO TYPU.


Nasza główna siedziba mieści się w Lęborku aczkolwiek rosnąca liczba klientów doprowadziła do rozszerzenia działalności na teren całego Pomorza. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i solidność jak i jakość wykonanych usług sprawia że nasza firma od lat cieszy się uznaniem i niesłabnącą renomą.

Co ważne do kontaktu z nami serdecznie zapraszamy nie tylko duże firmy czy też placówki publiczne ale również klientów indywidualnych dla każdego staramy się znaleźć rozwiązanie spełniające wymaganą jakość jak i również budżet który zamierzają Państwo przeznaczyć.

Nasz zespół tworzy grupa profesjonalistów którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jak i pasji pomogła już wielu osobą którym pomogliśmy dopasować i ukształtować architekturę zewnętrzną ich życia codziennego

Firma Bramy Drzwi Rolety Adam Piekarski ma w swojej ofercie bramy garażowe ogrodzenia metalowe napęd do bram garażowych wszelkiego typu a także najlepsze bramy garażowe uchylne jak i bramy wjazdowe z furtką w lęborku jak i okolicach. W naszej firmie wierzymy że:

 

 

„Jeżeli brama do szczęścia stoi przed nami otworem to czemu niektórzy boją się nawet zapukać???”
 
Zapraszam do Kontaktu
z poważaniem
Adam Piekarski